zobacz na mapie »

Oferta dla grup sportowych

Międzyzdroje położone są nad Zatoką Pomorską, w środkowej części wybrzeża Wyspy Wolin.

Z jednej strony otoczone są szeroką plażą z niepowtarzalnym wybrzeżem klifowym, a z drugiej bogatym w przepiękne ścieżki i szlaki spacerowe Wolińskim Parkiem Narodowym. Fakt ten czyni nasze miasto idealnym miejscem na organizację obozu sportowego, kondycyjnego czy rekreacyjnego. Dodatkowym atutem są liczne wzniesienia oraz dobroczynny mikroklimat, który wspomaga proces poprawy i odnowy kondycji fizycznej.

Rezydencja Korab usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego stadionu lekkoatletycznego. Na terenie stadionu znajduje się boisko ze sztuczną murawą, bieżnia lekkoatletyczna z nawierzchnią typu MONDO oraz korty tenisowe. Stadion posiada sztuczne oświetlenie. Obiekt umożliwia prowadzenia całorocznych zajęć szkoleniowych, meczów, zawodów sportowych i różnych masowych imprez rekreacyjnych w takich dyscyplinach jak piłka nożna, lekka atletyka, biegi przełajowe. Stadion posiada certyfikaty PZLA i PZPN.

Ceny dla grup sportowych
Pokój 1-osobowy:45 zł/doba
Pokój 2-osobowy:40 zł/doba
Śniadanie:10 zł/os.
Obiad:15 zł/os.
Obiadokolacja:20 zł/os.
Kolacja:15 zł/os.
Płyta boiska piłkarskiego:200 zł/h
Bieżnia lekkoatletyczna do 25 os.:50 zł/os
Bieżnia lekkoatletyczna powyżej 25 os.:100 zł/os
Kort tenisowy:20 zł/h
Siłownia:10 zł/h
Oświetlenie boiska:100 zł/h
Oświetlenie kortu tenisowego:20 zł/h
Trener wytrzymałościowy:100 zł/h


W Rezydencji Korab oferujemy do wynajęcia pokoje gościnne jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, idealne na wczasy nad morzem, urlop, wypoczynek, czy wakacje w międzyzdrojach, międzyzdroje to czysta plaża, nad bałtykiem. Sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, oraz morze bałtyckie sprawia, że wczasy są niezapomniane i zaraze lecznicze ze względu na duża zawartość jodu w powietrzu. Restauracja rezydencji korab oferuje: obiady, śniadania, kolacje, wyżywienie całodzienne, katering, oraz miłą atmosferę. Do dyspozycji gości oddajemy bar oraz salę konferencyjną. Zaplecze Spa sprawi, że wypoczniesz i nabierzesz sił do pracy.
Rezydencja Korab, ul. Dąbrówki 3, 72-500 Międzyzdroje, tel. +48 91 321 01 93, fax +48 91 852 24 05

ProjektKM.com - pozycjonowanie stron Szczecin