Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami Rezydencji Korab Międzyzdroje.

COVID-19

 • Drodzy Goście,W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwu i pracownikom Korab, w związku z pandemią COVID-19 wprowadziliśmy procedury, opracowane w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

  Strefy ogólnodostępne

  1.Prosimy stosować się do instrukcji w postaci materiałów dostępnych przy recepcjii informacji w postaci pionowych i poziomych oznaczeń umieszczonych na terenie hotelu.

  2.Prosimy o zachowanie dystansu między Państwem a innymi Gośćmi oraz pracownikami hotelu zarówno w recepcji jak i w pozostałych przestrzeniach ogólnodostępnych.

  3.Na terenie rezydencji w strefach ogólnodostępnych obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczek. Wyłączony z tego jest obszar basenu.

  4.Przed wejściem do każdej z ogólnodostępnych stref rezydencji rozlokowane zostały dozowniki ze środkami do dezynfekcji i instrukcją prawidłowej dezynfekcji rąk.Prosimy o korzystanie z udostępnionych środków przy każdym wejściu do poszczególnych przestrzeni.

  5.W toaletach ogólnodostępnych znajdą Państwo instrukcję dotyczącą mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek oraz maseczki.

  6.Regularnie przeprowadzamy dezynfekcje i wietrzenie przestrzeni hotelowych.

  7.Wśród naszych pracowników wdrożone zostały odpowiednie procedury. Każdy z nich został przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Kierownictwo Korab regularnie sprawdza temperaturę przebywających na terenie obiektu pracowników. Do obsługi Gości, dopuszczone są jedynie osoby bez niepokojących symptomów chorobowych, zabezpieczone w środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki z tworzywa syntetycznego.

  Recepcja

  1.W obszarze recepcji przygotowaliśmy płyny dezynfekujące, prosimy o ich użycie przed przystąpieniem do meldowania.

  2.Do stanowiska recepcyjnego zapraszamy tylko jedną osobę, która zamelduje wszystkie osoby towarzyszące, z którymi przyjechała.

  3.Karty / klucze do pokoi są dezynfekowane po każdym użyciu przez gości.

  4.W recepcji dostępne są numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz służb medycznych.

  5.Zachęcamy do dokonywania opłat bezgotówkowo bądź poprzez realizację przelewu przed planowanym przyjazdem.

  Pokoje

  1.Dostosowaliśmy wyposażenie pokoi oraz sposób ich przydzielenia do obowiązujących przepisów, tak aby korzystanie z przygotowanych przestrzeni pozwalało na nieskrępowany i satysfakcjonujący pobyt.

  2.Wszystkie powierzchnie takie jak blaty, armatura, biurko, klamki, włączniki, piloty są dezynfekowane.

  3.Pościel i ręczniki, prane są w temperaturze 60oC z dodatkiem odpowiednich detergentów.

  4.Sprzątanie pokoi, obejmujące zmianę pościeli i wymianę ręczników. Niezależnie od tego służby porządkowe uzupełniają wodę i środki higieniczne. Dodatkowe sprzątanie lub uzupełnienie i wymianę ręczników prosimy zgłaszać recepcji.

Regulaminy