zobacz na mapie »

Oferty Rezydencji Korab

Święta Wielkanocne 2019 nad morzem w Rezydencji Korab

Zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowych Świąt Wielkiejnocy w Rezydencji Korab w Międzyzdrojach. Wiosną w Międzyzdrojach jest niezwykle pięknie - natura wybudza się do życia po długim, zimowym śnie, dookoła robi się zielono i kolorowo, a do tego ten wspaniały i niesamowity krajobraz nadmorski.

czytaj dalej...


Mroźna zima w Rezydencji Korab

Skorzytaj z okazji i wybierz się nad morze zimą. Również o tej porze roku jest tutaj wiele atrakcji i ciekawych miejsc do odwiedzenia.

czytaj dalej...


Jesienny relaks nad morzem

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty "Jesienny relaks" - 3-dniowego pobytu nad morzem w Rezydencji Korab. Oprócz wspaniałych widoków towarzyszących jesiennej porze nad morzem, przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje w naszej rezydencji, które znacznie umilą pobyt.

czytaj dalej...


Jesienne odprężenie

Jesienne odprężenie to atrakcyjny program, który gwarantuje odpoczynek, pomoże szybko zregenerować ciało i umysł, a także zapewni poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia.

czytaj dalej...


Oferta konferencyjno-szkoleniowa

Przygotowaliśmy dla Państa ofertę konferencyjno - szkoleniową. Do dyspozycji oddajemy salę konferencyjną, z wyposażeniem multimedialnym. Zapewniamy rówież catering, oraz nocleg.

czytaj dalej...


Oferta dla grup sportowych

Międzyzdroje położone są nad Zatoką Pomorską, w środkowej części wybrzeża Wyspy Wolin,z jednej strony otoczone są szeroką plażą z niepowtarzalnym wybrzeżem klifowym, a z drugiej bogatym w przepiękne ścieżki i szlaki spacerowe Wolińskim Parkiem Narodowym. Fakt ten czyni nasze miasto idealnym miejscem na organizację obozu sportowego, kondycyjnego czy rekreacyjnego. Dodatkowym atutem są liczne wzniesienia oraz dobroczynny mikroklimat, który wspomaga proces poprawy i odnowy kondycji fizycznej.

czytaj dalej...

Rezydencja Korab zapewnia tanie wczasy i noclegi w komfortowo wyposażonych tanich pokojach gościnnych. Budynek położony blisko morza i centrum miasta, w sąsiedztwie znajduje się także stadion lekkoatletyczny i Woliński Park Narodowy


Rezydencja Korab, ul. Dąbrówki 3, 72-500 Międzyzdroje, tel. +48 91 321 01 93, fax +48 91 852 24 05

Projekt i realizacja: MaroG