zobacz na mapie »

Wielkanoc nad morzem w Rezydencji Korab

wielkanoc w Międzyzdrojach

Zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowych Świąt Wielkiejnocy w Rezydencji Korab w Międzyzdrojach. Wiosną w Międzyzdrojach jest niezwykle pięknie - natura wybudza się do życia po długim, zimowym śnie, dookoła robi się zielono i kolorowo, a do tego ten wspaniały i niesamowity krajobraz nadmorski.

W trakcie całego pobytu świątecznego "pod naszych dachem" dopilnujemy, aby spędzili Państwo z nami ten okres w wyjątkowo ciepłej i rodzinnej atmosferze. Zadbamy także o zachowanie tradycji tych wyjątkowych Świąt jakimi jest Wielkanoc.

Święta Wielkiej Nocy w Rezydencji Korab

W cenie pakietu świątecznego oferujemy:

Cena pakietu wielkanocnego

osoba w pokoju 2-osobowym: 714 zł

osoba w pokoju 1-osobowym:899 zł

dziecko w wieku 4-12 lat: 420 zł

dziecko do lat 4: bezpłatnie


W Rezydencji Korab oferujemy do wynajecia pokoje gościnne jednoosobowe, dwuosobobe, trzyosobowe, idealne na wczasy nad morzem, urlop, wypoczynek, czy wakacje w międzyzdrojach, międzyzdroje to czysta plaża, nad bałtykiem. Sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, oraz morze bałtyckie sprawia, że wczasy są niezapomniane i zaraze lecznicze ze względu na duża zawartość jodu w powietrzu. Restauracja rezydencji korab oferuje: obiady, śniadania, kolacje, wyżywienie całodzienne, katering, oraz miłą atmosferę. Do dyspozycji gości oddajemy bar oraz salę konferencyjną. Zaplecze Spa sprawi, że wypoczniesz i nabierzesz sił do pracy.
Rezydencja Korab, ul. Dąbrówki 3, 72-500 Międzyzdroje, tel. +48 91 321 01 93, tel. +48 91 886 94 07, fax +48 91 852 24 05

Projekt KM projektowanie stron internetowych