zobacz na mapie »

Rekreacja w Rezydencji Korab

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia "oazy relaksu" i wyciszenia w Rezydencji Korab, która została przygotowana specjalnie dla osób pragnących się zrelaksować i odpocząć. Centrum SPA w Rezydencji Korab pozwoli każdemu zapomnieć o codziennych problemach i przywrócić niewzykle ważną harmonię pomiędzy ciałem, a umysłem. To miejsce w którym poczujesz niezwykle relaksującą i uzdrawiającą siłę wody, która uspokaja i jednocześnie pobudza do aktywności wszystkie komórki ciała. Dobroczynne właściwości wody nie tylko koją zmysły - pomagają w polepszaniu kondycji, odstresowują i co równie istotne odmładzają i upiększają.

Basen i jacuzzi

Nasza "oaza relasku" to znakomita strefa wellness, w której znajduje się przestronny basen o wymiarach 11,5m x 4,5m oraz podświetlane jacuzzi mogące pomieścić 6 osób.

basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab basen w Rezydencji Korab

Sauna w Rezydencji Korab

Dzięki niezwykle relaksacyjnym seansom w saunie moga Państwo oczyścić organizm z toksyn, zregenerować siły oraz poprawić krążenie i podnieść odporność ogranizmu. W seansach w saunie oprócz ciepła i pary wykorzystywane jest również światło - koloroterapia oraz aromaterepia (różnego rodzaju olejki aromatyczne).

sauna w Rezydencji Korab sauna w Rezydencji Korab

Strefa SPA w Rezydencji Korab to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla całej rodziny, bez względu na pogodę i porę roku.


Rezydencja Korab, ul. Dąbrówki 3, 72-500 Międzyzdroje, tel. +48 91 321 01 93, fax +48 91 852 24 05

ProjektKM.com - strony www Szczecin